środa, 17 października 2012

Lepiej kupić Seata czy Fiata?

Kupno samochodu wcale nie jest łatwe, wiedzą o tym Ci, którzy zaczynają szukać swój pierwszy pojazd. Na początek szukamy czegoś taniego, używanego, ale też takiego żebyśmy nie musieli dużo do niego dokładać. Czy to jest możliwe, czy kupując używany samochód jesteśmy w stanie znaleźć coś takiego co nie będzie wymagało wkładów finansowych?

Jak samochód na początek?

Kupując używane auto powinniśmy wziąć też pod uwagę ceny części zamiennych. Do różnych marek samochodów mamy różne ceny części zamiennych. Podobnież najdroższe są części do samochodów francuskich oraz japońskich.  Ale to wcale nie znaczy, że np. części Seat będą tanie jak przysłowiowy barszcz. Albo będą tanie tylko, że ciągle będziemy musieli coś wymieniać?


Myślę, że kupując auto powinniśmy wybrać na początek coś niedrogiego, mało awaryjnego i takiego do którego części nie będą zbyt drogie. A może fiat byłby dobrym rozwiązaniem?

Seat czy Fiat - za i przeciew

Prawda jest taka, że zarówno seaty jak i fiaty uchodzą za awaryjne. Myślę, że części fiat wcale nie są tańsze od części do Seata. Wybór samochodu pomiędzy Seatem i Fiatem jest naprawdę ciężki. Fiaty moim zdaniem są ładniejsze, nowe modele naprawdę przykuwają wzrok i kuszą swoją oryginalnością. Jak bym tam kupić fiata, a Ty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz